![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2017/12/parasyrome-syros-2017.jpg)
Όμιλοι
3η Αποστολή ΟΦΤΣΣΥΡΟΥ – ΠαραΣΥΡΟμαι… ΦΟΛΕΓΑΝΔΡΟ
Ο Όμιλος Φουσκωτών και Ταχυπλόων Σκαφών Σύρου, πραγματοποίησε από 29/4 έως 1/5/2017 την Αποστολή του με τίτλο «ΠαραΣΥΡΟμαι…» για τρίτη συνεχόμενη χρονιά, στο νησί της Φολεγάνδρου. Μια αποστολή συνοδευόμενη από πλήθος εκδηλώσεων που ξέρει να προγραμματίζει με επιτυχία ο όμιλος, όπως θεατρικές παραστάσεις, παιγνίδια-δράσεις για παιδιά, καθαρισμούς, παράδοση φαρμάκων κ.α.