![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/lizardos-a-drososfishing.gif)
Όμιλοι
Αντίο «κυρ-Γιώργο»
Ο Γιώργος Λιζάρδος, ο χαμογελαστός και καλόκαρδος σε όλους κυρ Γιώργος, ο φίλος, ο συνεργάτης, ο συναθλητής στα ψαρέματα, ο πάντα πρόθυμος να συνεισφέρει τόσο στον Α.Ν.Ο. Καρύστου όσο και σε όποιον άλλο ήθελε βοήθεια, από σήμερα 27 Μαίου 2022 δεν είναι πια μαζί μας. Ο κόσμος της θάλασσας και της αθλητικής αλιείας είναι σίγουρα φτωχότερος.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/katheti-lithrini-drososfishing-4.jpg)
Όσοι είχαμε την ευκαιρεία να τον ζήσουμε από κοντά σίγουρα έχουμε πολλά να θυμούμαστε και πολλά που θα προσπαθήσουμε να ακολουθήσουμε.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/katheti-3os-panellinios-2018-karystos-drososfishing.gr_.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/telikos-agonas-kathetis-2018-drososfishing1.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/kopi-pitas-karystou-2019-drososfishing-6.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/1os-agonas-kathetis-2018-drososfishing-5.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/agonas-xtapodio-karystos-2010-4.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/sirti-vithou-drososfishing-lizardos.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/sirti-vithou-taxitita-3-drososfishing.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/281452766_5591092694243414_4560547268707384036_n.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/agonas-kathetis-seanatk-2018-paramoni-3.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/05/19-scaled.jpg)
Καλό Ταξίδι Κυρ-Γιώργο!