![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2024/04/far-125-drososfishing.jpg)
Βολες
ΦΑΡ: 2ος Εσωτερικός Αγώνας 125 γραμμαρίων – Αποτελέσματα
Την Κυριακή 31 Μαρτίου 2024 πραγματοποιήθηκε στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ο δεύτερος εσωτερικός αγώνας βολών στα 125 γραμμάρια για το εσωτερικό πρωτάθλημα του συλλόγου.
Η συμμετοχή των αθλητών του συλλόγου που κατέφθασαν από κάθε γωνιά της Ελλάδας ήταν πολύ μεγάλη και τεράστιο το ενδιαφέρον του καθενός για βελτίωση πάνω στην τεχνική των βολών.
Αποτελέσματα
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2024/04/far-125-apotelesmata-drososfishing.jpg)
Το ραντεβού ανανεώθηκε για τις 28-4-2024 όπου θα πραγματοποιηθεί ο αγώνας για τα 150 γραμμάρια.