![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2018/02/club-lowrance-1.jpg)
Εκδηλωσεις
Κοπή Πίτας Club Lowrance 2015
Την Κυριακή 1η Μαρτίου 2015, πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας του Club Lowrance, στην έδρα της ΤΕΧΝΑΒΑ ΑΕ, στο Σχιστό και αποτέλεσε αφορμή να παραβρεθούν φίλοι του club από όλη την Ελλάδα.
Την Κυριακή 1η Μαρτίου 2015, πραγματοποιήθηκε η κοπή πίτας του Club Lowrance, στην έδρα της ΤΕΧΝΑΒΑ ΑΕ, στο Σχιστό και αποτέλεσε αφορμή να παραβρεθούν φίλοι του club από όλη την Ελλάδα.