![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/11/xanthi-ekdilosi-22-drososfishing.jpg)
Όμιλοι
Πρόσκληση σε Ψάρεμα Φιλανθρωπικού Χαρακτήρα
Ο Σύλλογος Ερασιτεχνών Υποβρυχίων Αλιέων Ανατολικής Μακεδονίας, Θράκης και Θρακικού Πελάγους, σας προσκαλεί την Κυριακή 4/12/2022, σε ψάρεμα φιλανθρωπικού χαρακτήρα, στην ευρύτερη περιοχή της Μαρώνειας. Θα ακολουθήσει εντός της επόμενης εβδομάδας, εκτενέστερη ανακοίνωση, στην οποία θα αναγράφονται η ώρα προσέλευσης, το που θα διατεθούν τα αλιεύματα, καθώς και το που θα ακολουθήσει μεσημεριανό γεύμα για τα οικονομικά τακτοποιημένα μέλη του συλλόγου.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2022/11/xanthi-ekdilosi-22-drososfishing.jpg)
Παρακαλούνται οι φίλοι που επιθυμούν να παρευρεθούν, να επικοινωνήσουν με γραπτό μήνυμα με το σύλλογο ή με κάποιο από τα μέλη του Δ.Σ.