![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-1.jpg)
Όμιλοι
Αλίαρτος 2021: Διασυλλογικός Αγώνας Αλιείας
Την Κυριακή 27 Ιουνίου 2021 πραγματοποιήθηκε στον ποταμό Κηφισό, στην περιοχή Αλιάρτου, ο Διασυλλογικός Αγώνας Αλιείας με Φελλό σε Γλυκά Νερά που διοργάνωσε ο Αθλητικός Ναυτικός Όμιλος Καρύστου και συμμετείχαν αθλητές από 4 ομίλους της ΕΟΥΔΑ που «καλλιεργούν» το συγκεκριμένο άθλημα.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-2.jpg)
Ο καύσωνας που επικρατούσε τη συγκεκριμένη μέρα και η έλλειψη ψαριών, δεν εμπόδισε τους συμμετέχοντες να αγωνιστούν δυνατά και να απολαύσουν κάθε στιγμή του αγώνα.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-3.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-4.jpg)
Χορηγός και δωροθέτης του αγώνα η εταιρία MAVER ενώ σημαντική η προσφορά των εθελοντών του Ε.Ε.Σ. που φρόντισαν για την ασφάλεια όλων των συμμετεχόντων.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-5.jpg)
Νικητές
Πρώτος νικητής ο Χρήστος Μήτσιος του Α.Ν.Ο.Καρύστου, δεύτερος ο Μάνος Μελετίου επίσης του Α.Ν.Ο.Καρύστου και τρίτος ο Νίκος Αντωνόπουλος του ΝΟΙΕΣ Πόρτο Ράπτη.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-nikitis1.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-nikitis2.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-nikitis3.jpg)
Ακολουθούν τα αποτελέσματα αναλυτικά:
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/06/agonas-glika-nera-aliartos-2021-apotelesmata-905x1024.jpg)