![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/02/nok-2012-kopi-pitas-drososfishing-1.jpg)
Ειδησεις
Κοπή Πίτας 2012 και Βράβευση Αθλητών του Ναυτικού Ομίλου Καρύστου
Την Παρασκευή 6 Ιανουαρίου, ημέρα των Φώτων, ο Ναυτικός Όμιλος Καρύστου έκοψε την πίτα του και βράβευσε τους αθλητές του που είχαν διακριθεί ολόκληρη την προηγούμενη χρονιά.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/02/nok-2012-kopi-pitas-drososfishing-2.jpg)
Σε μια κατάμεστη αίθουσα από μέλη, αθλητές και φίλους του ομίλου στο ξενοδοχείο Γαλαξίας και παρουσία των αρχών της περιοχής έγινε η ανακοίνωση του νέου προγράμματος δραστηριοτήτων για το 2012 ενώ κληρώθηκαν δώρα στους μικρούς αθλητές των τμημάτων του.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/02/nok-2012-kopi-pitas-drososfishing-3.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/02/nok-2012-kopi-pitas-drososfishing-4.jpg)
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2021/02/nok-2012-kopi-pitas-drososfishing-5.jpg)
Να αναφέρουμε ότι στην αθλητική αλιεία οι αθλητές του Ομίλου που τιμήθηκαν με πλακέτα ήταν: Κώστας Δρόσος, Αντώνης Δρόσος, Γιώργος Καφεσάκης, Δήμος Οικονόμου, Γιώργος Λιζάρδος και Τάσος Περιβολάρης.