![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2017/11/xatziordanou-seminario.jpg)
Εκδηλωσεις
Σεμινάρια Μολύβι Φύλακα του Κώστα Χατζηιορδάνου στη Θεσσαλονίκη
Το Σάββατο 30 Μαρτίου 2013 πραγματοποιήθηκε στη Θεσσαλονίκη εξειδικευμένο σεμινάριο για την τεχνική συρτή με μολύβι φύλακα από τον Κώστα Χατζηιορδάνου. Η εκδήλωση έγινε στο Thalassa Shop του Τάσου Πολυζώη ο οποίος διέθεσε το κατάστημα προσφέροντας τα μέγιστα για να ολοκληρωθεί με επιτυχία. Στην εκδήλωση παραβρέθηκε και ο κ. Μανώλης Πασχόπουλος από την Technava αλλά και αρκετοί γνωστοί ερασιτέχνες λάτρεις της τεχνικής.