Εκδηλωσεις
Βίντεο: 1ος Περιφερειακός Αγώνας Αθλητικής Αλιείας με Φελλό Στερεάς Ελλάδας 2023
Την Κυριακή 5 Νοεμβρίου 2023 πραγματοποιήθηκε στο λιμάνι του Κιάτου ο 1ος περιφερειακός αγώνας αθλητικής αλιείας με φελλό Στερεάς Ελλάδας. Διοργανωτής ο Α.Ν.Ο. Καρύστου και συμμετείχαν 20 αθλητές από τους ομίλους Α.Ν.Ο. Καρύστου και Δελφίνια Περιστερίου.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2023/11/agonas-alieias-kiato-23-5-drososfishing-1.jpg)
Ο καλός καιρός, τα αρκετά αλιεύματα αλλά και το υψηλό επίπεδο όλων των αθλητών και συμμετεχόντων βοήθησαν στο να πραγματοποιηθεί ένας θαυμάσιος αγώνας που όλοι το ευχαριστήθηκαν.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2023/11/agonas-alieias-kiato-23-4-drososfishing-1.jpg)
Δείτε εδώ κάποια στιγμιότυπα από τον αγώνα αυτό.