![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2023/12/kiato-23-4-agonas-3-drososfishing.jpg)
Αγωνες-Αθλητικη Αλιεια
4ος Περιφερειακός Αγώνας Αθλητικής Αλιείας με Φελλό Στερεάς Ελλάδας 2023-2024
Την Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2023 πραγματοποιήθηκε στο λιμάνι του Κιάτου ο 4ος και τελευταίος περιφερειακός αγώνας αθλητικής αλιείας με φελλό Στερεάς Ελλάδας 2023-2024. Διοργανωτής ο Α.Ν.Ο. Καρύστου και συμμετείχαν 16 αθλητές από τους ομίλους Α.Ν.Ο. Καρύστου και Δελφίνια Περιστερίου.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2023/12/kiato-23-4-agonas-2-drososfishing.jpg)
Ο καλός καιρός, τα αρκετά αλιεύματα αλλά και το υψηλό επίπεδο όλων των αθλητών και συμμετεχόντων βοήθησαν στο να πραγματοποιηθεί ένας θαυμάσιος αγώνας που όλοι το ευχαριστήθηκαν.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2023/12/kiato-23-4-agonas-1-drososfishing.jpg)
Οι διαγωνιζόμενοι είχαν χωριστεί σε 4 τομείς των 4 ατόμων.
Μετά το τέλος του αγώνα και την καταμέτρηση των αλιευμάτων από την επιτροπή είχαμε νικητές στους τομείς τους: Νίκο Αντωνόπουλο, Βασίλη Παπαδόπουλο, Στέλιο Χρονά και Σπύρο Καστρινό.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2023/12/apotelesmata-4-agonas-930x1024.jpg)
Περισσότερες φωτογραφίες από την εκδήλωση αυτήν στη σελίδα μας στο facebook