![Cover](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2019/04/glaukos-seminario-hristis.jpg)
Εκδηλωσεις
Γλαύκος: Πρόσκληση σε Σεμινάριο με θέμα “Ψαροντούφεκο για όλους”
Ένα ακόμα σεμινάριο διοργανώνει την Τετάρτη 17 Απριλίου 2019 στις 19:30 ο σύλλογος ΓΛΑΥΚΟΣ, στα γραφεία του (Αγκύλης 78, Νέος Κόσμος) με θέμα “Ψαροντούφεκο για όλους”.
Ο εκπαιδευτής ελεύθερης κατάδυσης και υποβρύχιας αλιείας Γιώργος Χρίστης, θα μας μιλήσει για το ψάρεμα στην τρύπα, καθώς και για τα θηράματα που μπορούμε να συλλάβουμε με τη συγκεκριμένη τεχνική.
![](https://www.drososfishing.gr/wp-content/uploads/2019/04/glaukos-seminario-hristis-a.jpg)
Μέσα από την πολυετή εμπειρία του στο υποβρύχιο κυνήγι, ο Γιώργος θα μας μεταφέρει τη μέθοδο της επιτυχίας.